Wesprzyj nas

Rozlicz PIT Online

Podaruj Fundacji 1,5% podatku

Przekazując nam 1,5% podatku, pomagasz troszczyć się o osoby wymagające pomocy w leczeniu.
Wspierasz też wszystkie nasze projekty.
1,5% podatku dla Ciebie to niewiele, ale dla osób którym pomagamy ma ogromne znaczenie.
Warto zapisać nasz KRS: 0000 178 532.
Dzięki środkom z odpisów 1,5% podatku wspieramy w leczeniu osoby chore oraz niepełnosprawne z całej Polski.
Potrzebujemy Twojego 1,5%, aby każdego dnia pomagać potrzebujących. Gdy w tym roku rozliczasz się z urzędem skarbowym, prosimy, nie zapomnij o Fundacji Zdrowia Ziemi Łódzkiej.

Pomóż nam zrobić jeszcze więcej!

Aktualnie prowadzimy zbiórkę, której celem jest wyposażenie Ochotniczych Straży Pożarnych w specjalistyczny sprzęt, który pozwoli na  zwiększenia gotowości i efektywności pracy strażaków. Zebrane pieniądze przeznaczymy na wsparcie celowe OSP opisane szczegółowo w linku założonej przez nas zbiórki na stronie pomagam.pl. Aby wesprzeć aktualną oficjalną zbiórkę wystarczy kliknąć na grafikę z logotypem Fundacji pomagam.pl lub dokonać wpłaty na poniżej wskazany numer konta bankowego Fundacji (w tytule przelewu prosimy o dopisek „OSP”).

Razem możemy sprawić, że nasze społeczności staną się jeszcze bezpieczniejsze. Dziękujemy za wszelkie wsparcie i liczymy na Państwa hojność!

Rozliczenie darowizny

Przekazując poprzez przelew bankowy darowiznę na cele statutowe Fundacji można taką kwotę dodatkowo odliczyć od podatku przy rocznym rozliczeniu z urzędem skarbowym. To jest rodzaj wsparcia jaki można przekazać na rzecz Fundacji poza przekazywaniem 1,5%. Zachęcamy do przekazania darowizny.

Fundacja Zdrowia Ziemi Łódzkiej
Organizacja non – profit OPP
z siedzibą przy ul. Mikołaja Kopernika 38, 90 – 552 Łódź

Konto bankowe: PKO BP Oddział 7 w Łodzi 02 1020 3408 0000 4702 0322 7386

Serdecznie dziękujemy za zaufanie i wsparcie!

Adres:

Fundacja Zdrowia Ziemi Łódzkiej