Wesprzyj nas

Rozlicz PIT Online

Podaruj Fundacji 1% podatku

Przekazując nam 1% podatku, pomagasz troszczyć się o osoby wymagające pomocy w leczeniu.
Wspierasz też wszystkie nasze projekty.
1% podatku dla Ciebie to niewiele, ale dla osób którym pomagamy ma ogromne znaczenie.
Warto zapisać nasz KRS: 0000 178 532.
Dzięki środkom z odpisów 1% podatku wspieramy w leczeniu osoby chore oraz niepełnosprawne z całej Polski.
Potrzebujemy Twojego 1%, aby każdego dnia pomagać potrzebujących. Gdy w tym roku rozliczasz się z urzędem skarbowym, prosimy, nie zapomnij o Fundacji Zdrowia Ziemi Łódzkiej.

Pomóż nam zrobić jeszcze więcej!

Rozliczenie darowizny

Przekazując poprzez przelew bankowy darowiznę na cele statutowe Fundacji można taką kwotę dodatkowo odliczyć od podatku przy rocznym rozliczeniu z urzędem skarbowym. To jest rodzaj wsparcia jaki można przekazać na rzecz Fundacji poza przekazywaniem 1%. Zachęcamy do przekazania darowizny.

Fundacja Zdrowia Ziemi Łódzkiej
Organizacja non – profit OPP
z siedzibą przy ul. Mikołaja Kopernika 38, 90 – 552 Łódź

Konto bankowe: PKO BP Oddział 7 w Łodzi 02 1020 3408 0000 4702 0322 7386

Serdecznie dziękujemy za zaufanie i wsparcie!

Adres:

Fundacja Zdrowia Ziemi Łódzkiej